Святкування Міжнародного дня числа πі

Досі думаєте, що математика – це нудно чи складно? Та ні! Цей міф розвіяно у день святкування Міжнародного дня числа π ! Юні математики області відзначали це цікаве свято 14 березня під час математичного онлайн-марафону, організованого Національним центром «Мала академія наук України». Чому 14 березня?  Бо число   3,14… (третього місяця, чотирнадцятого дня). У програмі – лекції, ребуси, цікавезні факти про число Пі та гра «Що? Де? Коли?».

До оналайн-марафону долучилися учні Фастівського академічного  ліцею №9 Фастівської міської ради,  Богуславського  навчально-виховного об’єднання  “Ліцей №3 – МАН» Богуславської міської  ради, Боярського  академічного ліцею  «Гармонія» Боярської міської ради, навчально – виховного об’єднання “Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук»  Ірпінської міської ради. Було представлено на конкурс власні літературні твори, які стосуються математики за правилами мови Pilish (де довжина слова відповідає цифрам у послідовності числа Пі), відеоролики на тему «Відомі та невідомі факти про число Пі». Гідними суперниками були наші команди на інтелектуальній відеогрі «ЩО?ДЕ?КОЛИ?».

Таке математичне свято проводиться кожного року. До нього можна підготуватися заздалегідь та гідно представити область разом з друзями свого навчального закладу.