Цікавишся кібербезпекою? Візьми участь у Міжнародній науково-практичній конференції

15–16 квітня 2021 року Київським національним університетом імені Тараса Шевченка спільно з Національним центром «Мала академія наук України» буде проведено ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблеми кібербезпеки інформаційно-телекомунікаційних систем» (PCSITS) (далі – конференція).

Тематичні напрями конференції:

  1. Науково-технічні та практичні аспекти інформаційних технологій.
  2. Методи, засоби та заходи менеджменту інформаційної безпеки.

Умови участі у конференції

До участі в конференції запрошуються здобувачі освіти 9–11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці Малої академії наук України.

Для участі в конференції необхідно до 1 березня 2021 року заповнити онлайн-анкету і надіслати тези на електронну адресу inna.tko@man.gov.ua з темою повідомлення «Конференція “Проблеми кібербезпеки інформаційно-телекомунікаційних систем” (PCSITS)_прізвище».

Ознайомитися з вимогами щодо оформлення тез конференції можна тут.

Організаційний комітет залишає за собою право відхилити матеріали, якщо вони не відповідають вимогам чи тематиці конференції, а також у разі, якщо учасник не підтвердив участь.

Інформацію щодо подальшої участі в конференції буде надіслано учням, яких організаційний комітет визначить для участі у заході, на електронні адреси, зазначені в анкетах.

Детальна інформація за тел.: 0967744426 – Інна Терещенко.