Цикл онлайн-зустрічей «Дива Всесвіту» в рамках Всеукраїнського освітнього проєкту «EduLab»

Національним центром «Мала академія наук України» у період з 03 жовтня до 29 грудня 2022 року буде проведено цикл онлайн-зустрічей «Дива Всесвіту» в рамках Всеукраїнського освітнього проєкту «EduLab».

Навчання буде здійснюватися з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн на платформі «Zoom» (доступ до відповідного електронного ресурсу буде надісланий учасникам на електронні адреси, зазначені під час реєстрації).

Найближчі події:
🧭 Захоплива географія (щонеділі, 14:30‒15:30)
У форматі веселого квізу вивчаємо мапу Землі, прапори країн і регіонів, столиці, визначні місця й споруди та інші цікаві факти про нашу планету. Щотижня десятки категорій на вибір, сотні фактів і запитань, море драйву і приємних емоцій!
☄️ Онлайн-лекції з астрономії і космонавтики (щонеділі, 17:00‒18:00)
Любиш вивчати астрономію і космос? Цікавишся колонізацією планет і астероїдів? Замислюєшся про те, чи одні ми у Всесвіті? Про це і багато іншого щотижня спілкуємось в компанії однодумців: щонеділі нова космічна тема, а далі у четвер – веселий квіз для легшого запам’ятовування!
🪐 Щотижневий квіз і новини про космос (щочетверга, 19:15‒19:45)
Хочеш обговорити найсвіжіші новини про космос у компанії однодумців? Обожнюєш цікаві факти і запитання з астрономії і космонавтики? Бажаєш краще запам’ятати матеріали з космічної лекції у неділю? Ласкаво просимо щочетверга!
🌍 Навколо світу (країни й традиції) (щочетверга, 20:15‒21:15)
Мрієш мандрувати і вивчати нове про різні куточки світу? Ласкаво просимо на наші зустрічі про країни і міста, тамтешні культуру, традиції, науку, технології й відомих людей! На учасників й учасниць щочетверга чекає веселе спілкування, особливі факти й цікаві запитання!

Зустрічі проводить Максим Савченко, популяризатор науки, співзасновник Творчого об’єднання “TanDeM”, викладач Дитячої академії “Футурум”.

Для реєстрації необхідно заповнити онлайн анкету за посиланням: https://bit.ly/astrogeography.