ЦИКЛ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧЕЙ «ДИВА ВСЕСВІТУ» В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРОФІЛЬНИХ ШКІЛ

Національним центром «Мала академія наук України» у період з 08 січня до 25 червня 2023 року буде проведено цикл онлайн-зустрічей «Дива Всесвіту» в рамках Всеукраїнських профільних шкіл Малої академії наук України.

До участі запрошують здобувачів освіти 3-7 класів закладів загальної середньої освіти.
Навчання буде здійснюватися з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн на платформі «Zoom» (доступ до відповідного електронного ресурсу буде надісланий учасникам на електронні адреси, зазначені під час реєстрації).
Найближчі події:
🧭 Захоплива географія проходитиме щонеділі, (14:30-15:30)
У форматі веселого квізу вивчаємо мапу Землі, прапори країн і регіонів, столиці, визначні місця й споруди та інші цікаві факти про нашу планету. Щотижня десятки категорій на вибір, сотні фактів і запитань, море драйву і приємних емоцій!

☄️ Онлайн-лекції з астрономії і космонавтики – щонеділі, (17:00-18:00)

Любиш вивчати астрономію і космос? Цікавишся колонізацією планет і астероїдів? Замислюєшся про те, чи одні ми у Всесвіті? Про це і багато іншого щотижня спілкуємось в компанії однодумців: щонеділі нова космічна тема, а далі у четвер – веселий квіз для легшого запам’ятовування!
Зустрічі проводить Максим Савченко, популяризатор науки, співзасновник Творчого об’єднання “TanDeM”, викладач Дитячої академії “Футурум”.
Центр освіти.
Для реєстрації необхідно заповнити онлайн анкету за посиланням.