У скарбничці наукових досягнень МАНівців – нові здобутки

Всеукраїнський літературно-мистецтвознавчий фестиваль, присвячений 200-річчю від дня народження Пантелеймона Куліша, днями зібрав у місті Києві юних любителів художнього слова, мистецтвознавців з різних регіонів України.

Київщину представляли Ліченко Єлизавета, учениця  11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів  №6 Білоцерківської міської ради та Охріменко Марія, учениця  11 класу навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія».

         Учасники фестивалю  відвідали Національний музей Тараса Шевченка, Національний музей українського декоративного мистецтва, Музей книги та друкарства,  побувати  в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику.

 Мистецтвознавці  демонстрували свої вміння на майстер-класі з колажу в стилі поп-арт, а юні літератори  взяли участь у творчій зустрічі на тему «Пантелеймон Куліш та його епоха; сучасне прочитання»

З великою увагою були прослухані цікаві лекції Терехової Л. В., кандидата філософських наук на тему «Віртуальні технології як інструмент для вивчення мистецтва» та Сікорської І. М., кандидата мистецтвознавства на тему «Відомі українці-митці» .

Відрадно, що перед такою аудиторією  мала  можливість виступити  із своєю науковою роботою  Ліченко Єлизавета, яка отримала схвальний відгук фахівців.

Всі учасники фестивалю отримали пам’ятні сертифікати.

Навчальний рік тільки  розпочався,  а вже в скарбничці наукових досягнень є перші здобутки. Хай щастить на цілий рік.