У таборі МАН – день інтерактивних занять та театралізованих вистав

IMG 0136 Знаєте, чому манівці Київщини з нетерпінням чекають початку тематичних табірних змін, які традиційно збирають у дружне коло обдаровану молодь нашої області? Тому що саме тут вони жодної хвилинки не нудьгуватимуть і їхній допитливий розум буде постійно отримувати цікаву інформацію і генерувати нові ідеї. 17 серпня учасники табірної зміни були налаштовані на хвилю сучасних ІТ-технологій, а також таємничого, багатого на емоції світу театру.

Слід зазначити, що діти почувалися, як риба у воді, серед сучасних гаджетів. Під час ІT-кластерів вони проходили тренінги-практикуми зі складання та програмування простих схем і пристроїв з використанням ардуіно та різних датчиків, складання сигналізаційних систем. Також відбулося знайомство з програмою мережних академій Cisco.

DSC 0738

Учні мали можливість зареєструватися в навчальні класи з курсу «Введення в інтернет речей» Мережної академія Cisco, яка є партнером КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді». Захоплюючими були практичні заняття з робототехніки, де діти навчилися складати елементарні програми та відтворювали їх практично, демонстрували роботів у дії, запускали на території табору дрони-квадрокоптери.

DSC 0759

У другій половині дня сучасні технології поступилися місцем світу театру. Мистецтво Мельпомени заполонило серця і мозок всіх манівців:  майданчики для репетицій влаштовували навіть на вулиці. І не дивно, адже всі готувалися до вечірнього театрального  фестивалю.

DSC 0962

І нарешті – хвилююча мить початку фестивалю, який пройшов на одному диханні. На обличчях юних глядачів у залі постійно змінювалися емоції, напружену тишу зривала злива аплодисментів. Молоді актори піднімали споконвічні і, здавалось би, дорослі теми людських взаємин, кохання, нищівної дії війни…

DSC 0995

І проживали свої ролі на сцені табірного театру на всі сто відсотків. Найкращою винагородою для юних акторів були сльози на очах у глядачів, гучні оплески і вигуки «Браво!».

DSC 1006

Браво юним манівцям! Ви справжні, ви найкращі!

IMG 0103