Учениця з Київщини виборола нагороду Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт

Вітаємо Аліну Кобил, ученицю 6-го класу Турівського НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – дитячий садок» Броварського району, яку нагороджено дипломом з відзнакою Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко! Аліна презентувала на конкурсі власну творчу роботу «Історія бабусі Марії»  у номінації «Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти».

Приємно, що учні Київщини щорічно – серед учасників та переможців зазначеного конкурсу, що свідчить про небайдужість до минувшини батьківщини, активну позицію у питаннях збереження родинної пам’яті, зміцнення загальнонаціональної пам’яті про Голодомор – геноцид Українського народу.

Ініціатором і організатором Конкурсу є Громадська організація «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HREC in Ukraine), за підтримки і сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту історії України НАН України, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій університету Альберти, Національної спілки краєзнавців України.

Щороку переможці конкурсу і володарі дипломів з відзнакою отримують грошові винагороди на подальше поглиблення й поширення результатів наукової і творчої діяльності в царині вивчення проблематики Голодомору.