Учні Київщини – учасники проєкту «День з професором»

Учні-члени Київського обласного територіального відділення МАН України стали учасниками проєкту «День з професором» Національного центру «Мала академія наук України». Цього року проєкт реалізується онлайн, що порадувало багатьох спраглих до знань юних дослідників. Адже кожен бажаючий учень 7-11 класів має можливість долучитися до роботи онлайн-студій знаних науковців, які пропонують дітям цікаві та актуальні лекції з хімії, біології, філології, мовознавства, IT, математики, фізики, астрономії, географії.

Під час першої лекції учнів – членів наукового відділення фізики і астрономії Київського обласного територіального відділення МАН запросив у світ відновлюваної енергетики Степан Кудря, директор Інституту відновлюваної енергетики НАН України, завідувач кафедри відновлюваних джерел енергії КПІ ім. І. Сікорського, член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор.

Учні дізналися про значення відновлюваної енергетики в сучасній енергетиці світу, розширення застосування відновлюваних джерел енергії та поліпшення екологічної ситуації із зменшенням викидів  парникових газів у атмосферу. Зацікавила слухачів також інформація про використання водневої енергетики в різних галузях техніки, господарства, транспорту.

Чекаємо на новий «День з професором». Нагадаємо, що лекції проходять двічі на тиждень у вівторок і четвер 0 15.00. Детальна інформація про проєкт – на сайті Національного центру «Мала академія наук України».