Удосконалюємо систему комунікацій МАН

Якими будуть вектори комунікацій у Київському обласному територіальному відділенні МАН України протягом другого півріччя 2021/2022 навчального року? 10 лютого цього року це питання зібрало на консалт-практикум у режимі онлайн координаторів територіальних відділень МАН громад Київщини. Ініціатором та організатором зустрічі є Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді».

Більше вісімдесяти учасників познайомились із актуальними напрямами розбудови територіальних відділень, створення локальних відділень, наукових товариств учнів у закладах освіти, вникли в алгоритм та особливості проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який в режимі онлайн відбудеться з 21 по 27 лютого в 65 наукових секціях. Представників громад цікавили питання інформаційної та технічної підтримки кожного члена команди для сприяння успішному виступу на ІІ етапі.

Особливо своєчасним  видалось питання формування культури академічної доброчесності як у здобувачів освіти, так і в педагогічних працівників. Інтерес викликали не тільки законодавчі норми, а й рекомендації щодо їх дотримання.

МАН Київщини давно вже існує в цифровому вимірі на сайті КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», тепер інформаційно-ресурсний банк даних формується в розрізі 69 громад – учасники заходу є безпосередніми творцями цього проєкту.

До уваги координаторів – конкурсні платформи МАН у другому півріччі 2021/2022 навчального року, доступні учнівській молоді.

Мала академія наук учнівської молоді, завдяки партнерській підтримці науковців – членів Президії Київського обласного територіального відділення МАН України, започаткувала дистанційний курс для педагогів «Науково-педагогічний супровід дослідницької діяльності учнів-членів МАН», який уже прослухали 140 педагогів. Тепер же в розширеному форматі він доступний необмеженій кількості слухачів.