Університет юних правознавців для дітей Київщини

Феєричним стало відкриття Університету юних правознавців для 55 членів Малої академії наук Київщини. У червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де саме 19 жовтня був день відкритих дверей усіх факультетів та інститутів університету, їх вітали Губерський Леонід Васильович, ректор КНУ імені Тараса Шевченка, Гриценко Іван Сергійович, декан юридичного факультету, які запевнили у всебічній підтримці прагнень школярів Київської області до вивчення основ наук, наукових досліджень і пошуків. Мала академія наук Київщини відчула себе поважним партнером славетного університету України.

Юні манівці в захопленні від перших лекцій у залі засідань Вченої ради юридичного факультету , екскурсій  до Зоологічного музею та Музею історії університету.

 

Надзвичайно вдячні Отрадновій Олесі Олександрівні, заступнику декана юридичного факультету, доктору юридичних наук, професору, за її лекцію з методики проведення наукових досліджень, яка багатьом відкрила секрети успіху в наукових пошуках. Організаторами такого проекту для МАН Київщини стали Малюга Леся Юріївна, кандидат юридичних наук, та Солодова Катерина Юріївна.

Закінчились заняття інтерактивним мотиваційним діалогом. На питання школярів щодо перспектив вибору юридичних професій, окремих нюансів цієї праці, честі та гідності адвокатської праці й багато інших непростих роздумів і запитань відповідали Бадьора Наталія й Некрутенко Влад – студенти-магістри й практики, бо вже мають досвід юриста практики інтелектуальної власності та продуктового менеджера юридичного стартапу. Здавалося,що потік питань ніколи не вичерпається.  Після зустрічі юні правознавці ділилися враженнями: більшість утвердилася у своєму бажанні здобувати професію юриста, а дехто вирішив спробувати себе зовсім у іншій галузі. І це теж результат.

Слухачі Університету юних правознавців з нетерпінням чекатимуть наступних зустрічей.