Університет юних правознавців: просто і цікаво про галузь права в Україні

«Захист авторського права» і «Захист прав споживачів» – ці питання можна назвати найактуальнішими й найгострішими для сучасного молодого українця. І це справді так, бо саме ці теми обрали члени Київського обласного територіального відділення МАН України – слухачі Університету юних правознавців  при юридичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка.

Тому чергове заняття, яке відбулося 30 листопада, було присвячене обговоренню проблем з лекторками Іваницькою Христиною, магістром права, і Юлією Плискою, аспіранткою Юридичного факультету. А Онокієнко Олександра, теж аспірантка цього факультету, яка представляла юним дослідникам «Кримінальне право», запитала, чому у своїх заявках вони обрали з переліку тем саме цю галузь? Відповідь була несподівана: «Просто цікаво, навіть якщо не доведеться досліджувати».

А лектори були справді цікаві, уміло й оригінально представляли проблему, давали вичерпні відповіді на запитання. Недарма вчителі закладів освіти, які супроводжують учнів із різних куточків Київської області до університету, залишаються на заняття, відзначають, що це для них своєрідний «воркшоп», де можна почерпнути свіжі ідеї, прийоми донесення матеріалу.

Можна пишатися й захоплювати нашою молоддю: і лектори, і слухачі – це інтелектуальне майбутнє України.