Упроваджуємо інноваційні технологічні рішення в системі роботи МАН Київщини

Відбувся вебінар для педагогічних працівників, які координують діяльність територіальних  відділень Малої академії наук  районів, міст, об’єднаних територіальних громад Київщини. Понад 50 учасників онлайн-зустрічі обговорили макрокорпоративну комунікаційну модель як стратегічний фактор розвитку позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму.

Актуальність вебінару обумовлена сучасними викликами у суспільстві, зокрема, необхідністю працювати онлайн та змінами, що відбудуться через  реформування адміністративно-територіального устрою в Україні. «Для розвитку МАН в таких умовах важливо діяти злагоджено і системно, працювати на результат командою,» – зазначила у своєму виступі спікер вебінару Світлана Минзар, директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді». Світлана Анатоліївна окреслила механізми взаємодії в Київському обласному територіальному відділенні  МАН та грані й суб’єкти регіональної  макрокорпоративної комунікаційної моделі.

Заступник директора з навчально-методичної роботи МАНУМ  Ольга Терехова познайомила з питаннями нормативно-правового та організаційно-методичного забезпечення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році.» Напередодні проведення I етапу Конкурсу саме ці проблеми є пріоритетними, тому й викликали активне обговорення під час  інтерактивної діалогової платформи вебінару. Зокрема, консультант ЦРПО Білоцерківської міської ради Олена Гайдаєнко та заступник директор з навчально-виховної роботи Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Вишгородської районної ради Алла Тишковська поділилися власним дослідом щодо особливостей підготовки конкурсу.

За результатами проведення вебінару буде сформовано електронну папку з актуальними матеріалами для розмішення на сайті КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» та розсилки на електронні пошти учасників вебінару.