Усе про академічну доброчесність

Що таке академічна доброчесність та її цінності? Як сформувати культуру академічної доброчесності? Ці питання сьогодні не просто на слуху, вони найактуальніші для всіх учасників освітнього процесу. Тому друге заняття дистанційного курсу для педагогів «Науково-педагогічний супровід дослідницької діяльності учнів-членів МАН» було присвячено саме цій темі.

Спікерка Любов Терехова, завідувачка лабораторії інноваційного змісту освіти Національного центру «Мала академія наук України», кандидатка філософських наук, авторка курсу «Академічна доброчесність для педагогів» НЦ «МАНУ» 2021 р., співавторка методичних рекомендацій для ЗЗСО з підтримки принципів академічної доброчесності AcademIQ, у цікавій формі змогла переконати слухачів у необхідності сповідувати принципи академічної доброчесності, пояснити всі види порушень академічної доброчесності та її надзвичайну важливість у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Попереду ще три заняття курсу: важливі теми, зустріч із цікавими й досвідченими спікерами. Приєднуйтесь – реєстрація продовжується.