Вчимося створювати роботів онлайн

Бажання творити і жага до знань – чудовий мотиватор! Делегація МАНівців нашої області взяла участь у Всеукраїнській літній школі з робототехніки, яка цього року відбулася онлайн. Навіть дистанція не завадила юним любителям робототехніки з Київщини зайнятися улюбленою справою і прокачати свої навики під час літніх канікул!

Протягом п’яти днів з учасниками школи з усієї України працювали Сергій Могильний і Віталій Мосійчук, кандидати технічних наук, доценти радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

Діти поглибили свої знання про сучасну робототехніку, мови програмування для керування роботом, зокрема з основ мови «Python». Досить актуальними були занняття з англійської, на яких старшокласники ознайомилися з лексикою саме в галузі робототехніки.

Під час теоретичних та практичних занять учасники розібралися в елементах конструкції робота: що таке двигуни постійного струму, серводвигуни, крокові двигуни, як за допомогою програмного забезпечення OpenCV надати роботу зір. Наприкінці навчання кожен з учасників мав створити власного дієздатного робота.