Вчитися філософії? Влітку? Це круто!

Літня школа з філософії Національного центру «Мала академія наук України» завершилася. Її учасниками були 28 «любителів мудрості» з Київщини. Які враження від навчання? Що дала участь у роботі школи? «Це були супер насичені п’ять днів! Цікаво… захоплююче… цих слів замало!!!».

Учні школи мандрували лабіринтами реальності нашого й серіальних світів, знайомились із альтернативними проєктами людини, дізнались, як аніме докладається до філософії енвайроменталізму, намагались зрозуміти, яку спільність деколонізаційна теорія бачить у плантаціях та музеях. Дискутували про екранізації класичної літератури та серіали, яким це вдалося, вправлялися в написанні філософського есе. Нагородою за успішне навчання буде Сертифікат про закінчення школи, але головне – це здобутий досвід і бажання продовжувати філософські пошуки істини. А можливостей і нагоди поділитися результатами пошуків буде немало: участь в олімпіаді з філософії для учнів, конкурс-захист дослідницьких проєктів МАН, конкурс есе ім.Сергія Кемського і, звичайно, традиційна обласна учнівська конференція «Філософський симпозіон».

 

І нехай ця атмосфера, що панувала в літній школі з філософії, продовжиться для її учасників, пошириться в колі друзів і однокласників. Це  неймовірне натхнення вчитись, спілкуватись і рухатись до знань, попри війну, заради майбутнього, свого й України!