Від проєкту до стартапу: презентуємо роботи юних винахідників на всеукраїнському рівні

Учні-члени Київського обласного територіального відділення МАН презентували власні напрацювання на Всеукраїнському фестивалі інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2019» у місті Києві. Учень Жуківського НВК «Загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Згурівської районної ради Вахненко Андрій представив дослідження «Використання льоду  для захисту від радіоактивних матеріалів»; Клименко Валерія, учениця Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 – «Перспективи розвитку і науково-технічний прогрес в енергозбереженні».

 

Юні ерудити Київщини у фестивалі беруть участь щороку. Пошуково-дослідніцькі та інноваційні роботи учасників заходу мають різноманітну спрямованість і можуть претендувати на їх практичне впровадження у різних галузях науки і техніки. Адже серед учасників «Sikorsky Challenge 2019» – досвідчені винахідники та інноватори з 10 країн світу та практично з усіх регіонів України, представиники бізнесу та потенційні інвестори.

Організатори фестивалю – НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Національний центр «Мала академія наук України» – мають на меті залучення учнівської та студентської молоді, а також науковців та бізнесменів, до участі в дослідницьких програмах і проєктно-конструкторській діяльності задля їх подальшої комерціалізації, створення стартапів і виведення інноваційних продуктів на міжнародні та національний ринки.