Відбулась настановна сесія інтернет-конференції «Україна Соборна»

Напередодні 104-ї річниці Дня пам’яті Героїв Крут та з нагоди 103-ї річниці Дня Соборності України Київським обласним комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді» проведено настановну сесію обласної інтернет-конференції «Україна Соборна». Захід організовано у співпраці з Інститутом історії України, Інститутом архівознавства Національної Бібліотеки України ім.В.І.Вернадського Національної академії наук України та Білоцерківською централізованою бібліотечною системою.

В онлайн-студії близько 90 шанувальників та дослідників історії – учнів, вихованців та педагогів закладів освіти Київщини –  зустрілися з п’ятьма спікерами. Запрошені на захід науковці розповіли про поняття Соборності та її значення для нашої держави, про виклики, що супроводжували Україну протягом всього часу її існування.

Важливе практичне значення для юних дослідників мали поради щодо напрямів і тематики проведення перших наукових розвідок,  презентація  літератури, документально- і мемуарно-джерельної бази, яку варто опрацювати. Серед учасників заходу були й учні, які вже завершили роботу над власним дослідницьким проєктом в межах тематики обласної інтернет-конференції «Україна Соборна». Саме такі дослідницькі роботи увійдуть до електронного збірника інтернет-конференції, що буде опубліковано на сайті КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

Юним дослідникам та їхнім керівникам бажаємо творчості, натхнення та наукових здобутків!