Відбулася ІТ-школа для учнів-членів наукового відділення комп’ютерних наук у рамках проєкту «МАН 4.0»

21-22 вересня 2022 року у хмарному середовищі Zoom відбулася ІТ-школа для учнів-членів наукового відділення комп’ютерних наук у рамках проєкту «МАН 4.0». Під час зустрічі із науково-педагогічними працівниками кафедри інформаційних систем та технологій факультету інформаційних технологій КНУ ім. Тараса Шевченка слухачі мали змогу дізнатися про сучасні напрями розвитку IT-технологій від провідних науковців України.

   

Кучанський Олександр Юрійович, доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри інформаційних систем та технологій презентував можливості залучення учнів до міжнародних освітніх та наукових проєктів, що реалізуються на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а саме: проєкту «dComFrа: Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens» програми Erasmus+KA2, що має на меті формування української рамкової структури цифрових компетентностей.

Із переліком доступних модулів проєкту «dComFrа» для вивчення можна ознайомитися за посиланнямhttps://dole.fit.knu.ua/ та до 30 жовтня 2022 року заповнити гугл-форму, із зазначенням модулю, який ви бажаєте вивчати.

 

Можливості академій Cisco та Oracle в сучасній освіті й самоосвіті окреслив Палій Сергій Володимирович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри інформаційних систем та технологій, керівник академій Cisco та Oracle, та запросив доєднатися до дистанційного курсу «Мережеві технології». Реєстрація на курс доступна за гугл-формою до 30 жовтня 2022 року.

   

Гладка Мирослава Вікторівна, кандидат технічних наук, вчений секретар кафедри інформаційних систем та технологій, розповіла учням про те, як Інтернет речей змінює сучасний світ, основні переваги та недоліки новітніх технологій.

   

Ознайомив учнівську молодь з блокчейн технологіями та роллю криптовалюти у сучасному світі Лісневський Ростислав Валерійович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри інформаційних систем та технологій.

 

Розвіяв учнівські сумніви та міфи пов’язані із програмуванням Пономаренко Роман Миколайович, кандидат фізико-математичних наук,  доцент, доцент кафедри інформаційних систем та технологій. Учні змогли дізнатися з чого краще починати свій шлях у IT, які бувають основні напрями у цій сфері та які труднощі можуть виникнути на шляху до опанування нових знань.

Слухачі ІТ-школи мали можливість ознайомитися із особливостями досліджень у науковому відділенні комп’ютерних наук Київського обласного територіального відділення МАН України та отримання наукової освіти на дистанційних гуртках та в секціях Агенції учнівських наукових досліджень «Junior Discovery».

Переглянути запис виступів працівників кафедри інформаційних систем та технологій факультету інформаційних технологій КНУ ім. Тараса Шевченка  можна на нашому YouTube-каналі «МАН Київщини».