Відбулася культурологічна онлайн-студія «Постать і слово Григорія Сковороди в історії української та зарубіжної культури»

«Хто добре запалився, той добре почав,
а добре почати – це наполовину завершити»
Григорій Сковорода

15 листопада 2022 року юні дослідники, мовознавці та літературознавці Київського обласного територіального відділення МАН України, у рамках заходів, присвячених 300-річчю з дня народження Григорія Сковороди, мали можливість зустрітися з шанувальницею і берегинею філософської спадщини Григорія Сковороди Катериною Годік, кандидатом філологічних наук, молодшим науковим співробітником відділу теорії літератури та компаративістики Інституту літератури ім. Тараса Григоровича Шевченка НАН України.

Пані Катерина продемонструвала МАНівцям презентацію «Григорій Сковорода: автор української філософської думки», у якій закцентувала увагу на філософській, літературній та громадській діяльності видатного українця Г. С. Сковороди.

Учасники культурологічної студії відкрили для себе нового, досі невідомого, Григорія Сковороду, ознайомившись із найпотаємнішими сторінками життєвого та творчого шляху філософа–мандрівника.

Предметом обговорення в студії стали актуальні теми наукових досліджень для учнів-членів Малої академії наук, зокрема відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

МАНівці Київщини мали можливість доторкнутися до неоціненних витоків культурної спадщини України, черпнути життєдайне джерело творчості, науки і пошуку. Перед ними відкрилися нові теми, ідеї, шляхи дослідження.

Матеріали онлайн-студії можна переглянути ТУТ

Тож у щасливу годину, до звершення всіх задумів і планів!