Відбулася настановна сесія у науковому відділенні фізики і астрономії

29 вересня відбулася настановна сесія «Технологія організації та здійснення наукового дослідження з фізики та астрономії»  для учнів – членів наукового відділення фізики і астрономії Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України та педагогів за участі наукових працівників закладів вищої освіти  та керівників секцій агенції з популяризації учнівських досліджень «Junior Discovery».

Питання щодо правильного вибору виграшної теми та актуальними трендами досліджень в галузі  фізики висвітлила Ірина Андріївна Сліпухіна, професор кафедри загальної та прикладної фізики Національного авіаційного університету, доктор педагогічних наук.

Відьмаченко Анатолій Петрович, професор кафедри фізики навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження Національного університету біоресурсів та природокористування України, доктор фізико-математичних наук, академік Академії наук вищої школи України, познайомив учнівську молодь з сучасними напрямами наукових досліджень в галузі астрономії.

Про особливості досліджень у науковому відділенні, основні етапи підготовки і виконання дослідницьких робіт вів розмову Асен Васильович  Грицай, асистент кафедри астрономії та фізики космосу фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук.

Із особливостями організації та вимогами до проведення наукових  досліджень з фізики  і їх оформлення ознайомив Горкавенко Володимир Миколайович,  доцент   кафедри квантової  теорії поля та космомікрофізики  Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук.

Учасники заходу дізналися про конкурси, турніри, змагання, олімпіади, конференції, курси, лекторії та інші заходи, які заплановано провести у поточному навчальному році.

Новий   рік розпочався. Бажаємо юним дослідникам творчих успіхів, нових пошуків і відкриттів, нових здобутків і перемог  на всіх етапах різних рівнів інтелектуальних змагань!