Відбулася профільна наукова школа з фізики

Фізика – одна з найдревніших наук, але й сьогодні вона є актуальною. Закони фізики є фундаментальними і важливими для життя людини. Зацікавитися наукою, поглибити свої знання, зміцнити наукові зв’язки між учнівською молоддю і науковцями, працювати над власними дослідницькими проєктами – все це стало доступніше для учасників обласної профільної наукової школи з фізики.

Перша зимова онлайн-сесія обласної наукової школи з фізики відбулася 23 січня в середовищі Zoom та зібрала аудиторію понад 35 учнів, педагогів, керівників дослідницьких проєктів Київського обласного територіального відділення МАН України.

 

З актуальними напрямами наукових досліджень з фізики та астрономії ознайомив Макарець Микола Володимирович, декан фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Щоб максимально зацікавити учасників профільної наукової школи в дослідженнях у секції «Фізика і астрономія», доцент кафедри експериментальної фізики Кравченко Владислав Миколайович продемонстрував експерименти з основних розділів фізики: механіки, оптики, електромагнетизму, молекулярної фізики, досліди з рідким азотом. Також науковці запропонували науковий супровід юних дослідників та перелік актуальних тем для створення власних дослідницьких проєктів у секції «Фізика і астрономія».

 

У підсумку зустрічі Беженар Антоніна Анатоліївна, координатор наукового відділення фізики і астрономії Київського обласного територіального відділення МАН України запросила до наступних зустрічей на сесіях профільної наукової школи та  конкурсних платформах МАН.