Відбулося засідання консалт-студії для координаторів територіальних відділень у громадах Київщини

20 вересня відбулося засідання консалт-студії «Пріоритети розвитку Київського обласного територіального відділення МАН України у 2022/2023 навчальному році» для координаторів територіальних відділень у громадах Київщини.

У відкритій онлайн-студії обговорювалися ключові аспекти освітньої та виховної  діяльності закладу у новому навчальному році, серед яких безпека, безбар’єрність, якість та патріотизм. Основними маркерами нового навчального року стануть інтегрування форм залучення учнівської молоді Київського обласного територіального відділення МАНУ до науково-дослідницької діяльності, унормування інституту координаторства та моніторингу діяльності територіальних відділень у громадах, модифікація моделі взаємоінтегрованих  зовнішніх та внутрішніх комунікацій.

Було визначено актуальні вектори науково-освітньої діяльності закладу, головними з яких є діджиталізація науково-освітнього простору, розвиток цифрових освітніх платформ і цифрових компетентностей, трансформація регіональних конкурсних платформ, спільних онлайн-проєктів та ініціатив міжнародного, всеукраїнського та обласного рівнів науково-дослідницького спрямування, розвиток інтегрованої мережі гуртків та секцій в «Малій академії наук учнівської молоді»  із запровадженням в освітній процес технологій дистанційного та змішаного навчання. Продовжиться науково-освітня діяльність і для педагогів Київщини в рамках дистанційного курсу «Науково-педагогічний супровід дослідницької діяльності учнів-членів МАН».

Окрема увага учасників консалт-студії була зосередженна на участі вихованців у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, конференціях,  проєктах та заходах національно-патріотичного виховання.

Тож, дорогі колеги, тримаємо освітянський фронт разом! Разом до Перемоги!🇺🇦