Відбулося засідання педагогічної ради

31 жовтня відбулося засідання педагогічної ради Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді». Учасників зібрання хвилювали  питання формування безпечного освітнього середовища в гуртках і секціях КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» та впровадження нових освітніх сервісів в умовах воєнного часу.

Активно обговорювали педагоги  заходи зі створення безпечного освітнього середовища в гуртках і секціях КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»  у 2022/2023 навчальному році, зокрема проаналізували істотні зміни в освітньому процесі гуртків і секцій наукових відділень технічних і комп’ютерних наук в нових умовах.

Серед важливих питань, які цікавили учасників онлайн-засідання, – створення освітніх сервісів у «Мала академія наук учнівської молоді» у 2022/2023 навчальному році та роль Агенції учнівських наукових досліджень «Junior Discovery» в залученні учнівської молоді Київського обласного територіального відділення МАН до наукових досліджень та популяризації їхніх результатів.

Переконані, що такий формат організації освітнього процесу в умовах воєнного часу,  значно розширить можливості для наукових пошуків  учнівської молоді Київщини.

Тримаймо освітянський стрій! Все для Перемоги!