Відбувся консалт-практикум щодо підготовки I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН

На Київщині розпочався I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у Київській області. Цьогоріч його вперше проводять у територіальних відділеннях МАН територіальних громад, саме тому в структурі діяльності КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» передбачено низку нових заходів і форм роботи з педагогами області.

Питання підготовки до I етапу конкурсу-захисту обговорено під час консалт-практикуму, учасниками якого стали понад 100 педагогічних працівників – координаторів діяльності територіальних та локальних відділень МАН Київського обласного територіального відділення МАН України.

Спікери практикуму надали вичерпну інформацію щодо нормативного забезпечення I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, особливостей підготовки до заходу та його проведення за новими правилами у форматі онлайн, ознайомили з методикою та інструментарієм проведення конкурсу-захисту на рівні області.

А щоб всі матеріали, які стосуються найбільш визначного конкурсу МАН, завжди були під рукою, на сайті КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» розміщено інтерактивний плакат із корисними лінками. Актуальну інформацію легко знайти і у відповідних рубриках сайту. Конструктивні поради по телефону і у месенджерах готові надавати куратори районів – працівники КОКПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”.