Увага! Продовжено реєстрацію на V Профорієнтаційний бізнес-турнір для старшокласників і студентства Київщини-2021

Ми раді Вас повідомити, що попри пандемію і карантинні заходи, вже стартує реєстрація на ювілейний  V Молодіжний профорієнтаційний бізнес-турнір.

Турнір пройде 30 жовтня – 30 листопада 2021 року в режимі онлайн. Організаторами заходу є департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» та Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ).

Турнір вже вп’яте буде проведений з метою реалізації регіональної стратегії вдосконалення профорієнтаційної роботи з молоддю та реалізації положень Концепції МОН України «Нова українська школа» у частині розвитку компетентності підприємливості й фінансової грамотності. У змаганні зможуть абсолютно безкоштовно взяти участь учні 7-11 класів усіх ЗЗСО області та студенти ЗПТО.

Середовищем турніру, вже традиційно, є потужна українська бізнес-симуляція ViAL+, яка отримала гриф МОН України. Ця комп’ютерна програма реалістично моделює вітчизняне ринкове середовище та структуру виробничого підприємства.

Керуючи створеною у ViAL+ компанією, учасник організовує роботу шістьох її відділів: виробничого, маркетингу і збуту, кадрів, бухгалтерії, фінансового та аналітичного. Головне його завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками і мало провідні позиції на ринку.

Бізнес-турнір – це можливість реалізувати власний підприємницький талант, підвищити власну економічну грамотність, навчитися управляти всіма особистими ресурсами, включаючи час і зусилля.

Спробуй себе в ролі керівника компанії! Не зволікай!

Реєстрація відкрита до 29 жовтня 2021 року 23:59 за посиланням:https://bit.ly/Kyiv_reg_2021.

Основні дедлайни бізнес-турніру:
до 29.10.2021 – реєстрація учасників;
30.10-13.11.2021 – онлайн відбірковий етап бізнес-турніру
22.11-30.11.2021 – онлайн фінал бізнес-турніру

Для узгодження організаційних питань звертатися до Паздрія Віталія Ярославовича за телефонами 050 809 11 86, 097 224 29 21; завідувачки організаційно-масового відділу КОКПНЗ МАНУМ Бойчук Олени Володимирівни 096 95 49 089.

Детальніше про бізнес-турнір: Положення та презентаційні матеріали