Стартує ІV Профорієнтаційний бізнес-турнір – 2020

Поспішай зареєструватися на ІV Молодіжний профорієнтаційний бізнес-турнір «Київщина ― простір можливостей»!!! Терміни реєстрації продовжено до 5 грудня 2020 року! 

Турнір пройде 1-24 грудня 2020 року в онлайн режимі. Організаторами заходу є департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» та Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ).

Турнір вже вчетверте буде проведений у межах регіональної стратегії вдосконалення профорієнтаційної роботи з молоддю та реалізації положень Концепції МОН України «Нова українська школа» у частині розвитку компетентності підприємливості і фінансової грамотності. У змаганні зможуть абсолютно безкоштовно взяти участь учні 7-11 класів усіх ЗЗСО області та студенти ЗПТО.

Cередовищем турніру є потужна українська бізнес-симуляція ViAL+, яка отримала гриф МОН України. Ця комп’ютерна програма реалістично моделює вітчизняне ринкове середовище та структуру виробничого підприємства.

Керуючи створеною у ViAL+ компанією, учасник організовує роботу шістьох її відділів: виробничого, маркетингу і збуту, кадрів, бухгалтерії, фінансового та аналітичного. Головне його завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками і мало провідні позиції на ринку.

Таке змагання обдарованої молоді дає можливість виявити представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, допомогти їм в особистісному становленні, спонукати до чіткого вибору професії, націлити на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду, постійне формування і підвищення економічної грамотності.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/MABEtqYXpPdAUnrQ8.

Основні дедлайни бізнес-турніру:
до 29.11.2020 – реєстрація учасників;
1-19.12.2020 – он лайн відбірковий етап бізнес-турніру
21-24.12.2020 – он лайн фінал бізнес-турніру

Спробуй себе в ролі керівника компанії!
Не зволікай!

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [404.76 KB]