Відкрито реєстрацію на участь у Всеукраїнському конкурсі “МАН-Юніор Дослідник”

Дванадцятий рік поспіль Національним центром «Мала академія наук України» у квітні — травні 2021 року буде проводитися Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник».

Змагання відбувається в номінаціях «Історик-Юніор», «Астроном-Юніор», «Еколог-Юніор» і «Технік-Юніор» за інноваційною методикою, що передбачає ефективну пропедевтику всіх видів діяльності учнів МАН України на засадах дистанційного навчання із залученням інтернет-технологій. Учасники конкурсу мають змогу відчути себе дослідниками і долучитися до винахідництва та наукового пошуку незалежно від місця проживання.

Загальні теми для дослідження за номінаціями у 2021 році:

  • номінація «Історик-Юніор»: – тема «Короткий екскурсійний маршрут із елементами власного дослідження на місцевому матеріалі»;
  • номінація «Астроном-Юніор» – тема «Сформулювати проблему за власними спостереженнями зоряного неба або підбором світлин з Інтернету і запропонувати вирішення цієї проблеми»;
  • номінація «Еколог-Юніор» — загальна тема: «Екологічний моніторинг навколишнього середовища методами біоіндикації та біотестування (дослідження на місцевому матеріалі)»;
  • номінація «Технік-Юніор» — тема: «Фізика та техніка у власній оселі – власні модернізація та винаходи, цікаві явища та їх пояснення».

До участі в заході запрошуються вихованці закладів позашкільної освіти, здобувачі освіти 7—10-х класів закладів загальної середньої освіти.

Для участі в заході просимо до 15 квітня надіслати заявку, проєкт у форматі презентації в середовищі Power Point та тези творчої роботи на електронну адресу junior.konkurs@gmail.com.

Детальніше про конкурс – у положенні.

Стежте за інформацією на нашому сайті!

Листи: