Відкрито реєстрацію на заняття у віртуальній математичній академії МАН Київщини

Запрошуємо учнів та педагогів області до віртуальної академії, яка працюватиме протягом року  за темою «Сфери застосування прикладної математики».

Академія прикладної математики МАН Київщини – це відкритий віртуальний академічний  простір  для педагогів та учнів – членів Київського обласного територіального відділення МАН. Діє академія в рамках реалізації обласного науково-освітнього проєкту «#М: Математика. Мислення. Майбутнє», що реалізуться у співпраці з кафедрою вищої та прикладної математики Навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Перше заняття “Математика в енергетиці та енергозбереженні”  присвячене   електричним явищам у природі та енергозбереженню, які буде розглянуто через призму математики, ролі математики у питаннях збереження тепла.

Чекаємо на вас 29 листопада 2021 року о 16.00.  Онлайн-подія відбудеться  у середовищі ZOOM.

Для участі в заняттях академії слід зареєструватися за посиланням https://forms.gle/QG36pnUR8uaBbpLB6. Посилання на підключення буде надіслано учасникам на електронну адресу, зазначену в реєстраційній формі.