Відкриття і сюрпризи Language School

IMG-63d7e3eb89c4ddd84497d0cc8eaaaaf5-V 22 серпня в таборі МАН розпочався  під гаслом «Україна – європейська країна»! А це значить, що протягом дня діти спілкувалися мовами країн Європи, дізналися багато нового про традиції і звичаї народів цих країн. Налаштовували дітей на спілкування іноземними мовами викладачі англійської, німецької, французької та польської мов під час комунікативного квесту та воркшопу «Актуальні проблеми сучасної лінгвістики».

Неперевершений квест-подорож «Euro Go Tour», що передбачав віртуальні прогулянки країнами, захопив манівців загадками на маршрутах, незвичними запитаннями, змаганням на швидкість та кмітливість. Додало гарного настрою розучування ірландського танцю, виконання французької пісні, гра в «Морський бій» на різних геолокаціях.

DSC 0759

А ввечері на манівську сім’ю чекав сюрприз – яскрава концертна програма Євро паті «Україна – це Європа!»,  де учні презентували танці народів світу.

DSC09388

Кожен інтерактивний і насичений день неповторного манівського літа переконує, що талановита дитина талановита в усьому – і в умінні максимально успішно завершити перші наукові дослідження, і в умінні позитивно спілкуватись, весело та незабутньо провести літні канікули в таборі МАН.

DSC09389 DSC09393 DSC09396