Відпочинок по-манівськи. День науки

DSC 089018 Мала академія наук навіть влітку залишається академією. Для юних дослідників у таборі МАН проводяться зустрічі з науковцями провідних закладів вищої освіти України .27 серпня в таборі МАН також працювали відкриті наукові студії та STEM-classes. Вчені розповідали про нові відкриття, цікаві факти в галузях природничих наук.

Найбільше захоплення в аудиторії викликав інтерактивний екскурс «Фізіологія. Історія відкриттів», практикуми «Фальсифікація харчових продуктів» та «У світі цікавої науки». Учасники практикуму «Дослідження організмів у річковій воді» встигли не тільки розглянути препарати під мікроскопом у приміщенні, а й побувати на березі річки Рось і ознайомитися з різноманіття макрофітів поблизу Володарки.

DSC 089918

Світ цікавої науки дітям розкривали науковці закладів вищої освіти – партнерів Малої академії наук учнівської молоді. Манівці в науковому відділенні наук про Землю спілкувалися з Ковальчуком  Іваном Платоновичем, завідувачем кафедри геодезії та картографії факультету землевпорядкування НУБІП України, академіком НААН Академії наук вищої освіти України, доктором географічних наук, професором.

DSC 090318

Юні біологи працювали з Пасічніченком Олегом Михайловичем, доцентом кафедри фізіології та анатомії  Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету  імені Тараса Шевченка, кандидатом біологічних наук та з науковцями Білоцерківського національного аграрного університету: Присяжнюк Наталією Михайлівною, доцентом кафедри іхтіології та зоології, кандидатом ветеринарних наук; Трофимчук Аллою Михайлівною, доцентом кафедри виробництва та переробки продукції рибництва екологічного факультету, кандидатом сільськогосподарських наук; Козієм Василем Івановичем, доктором ветеринарних наук, професором кафедри хірургії дрібних тварин; Цехмістренко Оксаною Сергіївною, кандидатом сільськогосподарських наук, доцентом кафедри хімії.

DSC 091318

Родзинкою третього дня табору був і міні-вернісаж репродукцій відомих творів образотворчого мистецтва. Звісно, що авторами цих репродукцій були самі діти. З ранку до вечора в таборі не стихав гомін: музика, дитячі голоси, розваги, спорт, а ввечері – дискотека. Манівське літо у розпалі!

DSC 092318 DSC 093518 DSC 094318 DSC 094618