Віртуальна екскурсія до Фленсбургського музею

Вихованці гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності (фізика)» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», учні Клавдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка, долучилися до відзначення Всесвітнього дня науки, який покликаний підкреслити важливість і актуальність науки для повсякденного життя, і відзначається щорічно 10 листопада.

 

Школярі  здійснили віртуальну екскурсію до Фленсбургського  музею техніки «Феномента» в Німеччині, де кожен відвідувач має можливість  не тільки випробувати той чи інший експонат, а й винайти щось самому.

Екскурсію провів професор Європейського Університету Фленсбургу, доктор Луц Фізер. Учні “прогулялися” віртуальними залами, познайомилися з експонатами музею. Експозиція музею, створеного чверть століття тому, нараховує 52 експериментальні станції, які ілюструють явища природи і техніки, вчать учнів самостійно мислити, досліджувати.

Учні, хоч і режимі онлайн, спостерігали світлові і звукові ефекти, дзеркала, які поглинають у задзеркалля, маятники і кулі, на які по різному діє сила тяжіння, та багато інших цікавих дослідів і явищ.

Такі заходи сприяють ранній профорієнтації школярів, покликані популяризувати науку, технології та допомагають у виборі професій STEM у майбутньому.