Віртуальна екскурсія до «Музею науки» Малої академії наук України

«Музей науки» Малої академії наук України – це перший державний музей, де заборонено не торкатися експонатів. Ви опиняєтеся в просторі, де в зрозумілій і доступній формі продемонстровані найважливіші наукові здобутки людства, їхні закони та взаємодія.

На відвідувачів чекає безліч відкриттів і вражень: від запуску блискавки в котушці Тесли та керування роборукою до можливості побачити власний голос і «пам’ять металів», потрапити всередину гігантської мушлі та в дзеркальний тунель із оптичною ілюзією.

Детальніше ознайомитися з експозицією «Музею науки» можна переглянувши серію роликів про інтерактивні зони – «Що є в Музеї науки?».

Також ви можете завітати на віртуальну екскурсію до лабораторного комплексу «МанЛаб» Національного центру «Мала академія наук України». МанЛаб пропонує допомогу у наукових та навчальних дослідженнях учням шкіл України в дистанційному та очному режимі. Лабораторний комплекс спеціалізується на дослідженнях у галузях природничого напрямку: фізика, хімія, біологія, географія, астрономія. МанЛаб використовує наукове та навчальне обладнання українських виробників та провідних виробників світу «Phywe», «Furier», «National Instrument», «Celestron» та ін.

Сайт лабораторного комплексу «МанЛаб»

Радимо вам звернути увагу на проєкт «Музейний портал», партнером якого є Мала академія наук України. Проєкт «Музейний портал» націлений на популяризацію культури, науки та музейної справи. Портал надає інформацію та актуальні новини з музейного життя України та світу та доступ до бази даних з інформацією про музеї зі зручним інтерфейсом користувача. Також на їхньому ресурсі Ви зможете знайти унікальні віртуальні тури найкращими музеями України та Світу!