Віртуальна екскурсія в музей космонавтики ім. С.П. Корольова

Вихованці гуртків «Основи науково-дослідницької діяльності (фізика та астрономія)» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»   здійснили віртуальну екскурсію в музей космонавтики ім. С.П. Корольова, одного із організаторів і керівників першого польоту людини в космос.

12 квітня в усьому світі відзначається Міжнародний день польоту людини в космос, Всесвітній день авіації і космонавтики. Пам’ятна дата була встановлена ООН у 2011 році, щоб відзначити важливе історичне досягнення людства. Саме 12 квітня 59 років тому космонавт Юрій Гагарін здійснив перший в історії людства космічний політ.

Після нього у космічному просторі побувало близько 600 землян різних націй. Вони виходили у відкритий космос, ступали на місячний ґрунт, виконували важливі наукові експерименти, били рекорди. Уже третім полетів уродженець Білоцерківщини Павло Попович. Офіційно першим космонавтом незалежної України став Леонід Каденюк.  Про ці та інші цікаві події та факти в галузі космонавтики учні дізналися під час цікавої екскурсії.

В сучасній Україні 12 квітня відзначається як День працівників ракетно-космічної галузі. Про величезний внесок українських науковців у розвиток космонавтики, розробки численних українських наукових установ, конструкторських бюро, промислових підприємств, які  були причетні до багатьох найважливіших космічних перемог –  від перших пілотованих кораблів і орбітальних станцій до багатоцільових пілотованих орбітальних комплексів, пріоритетних напрямків української космонавтики у міжнародній співпраці, участі в реалізації міжнародних проектів юні дослідники познайомилися під час віртуальних екскурсій до Головної астрономічної обсерваторії України,  Державного музею авіації та навчального ангару Національного авіаційного університету.

            Сподіваємось,  що   нові знання та факти стануть початком нових пошуків та досліджень,  розвиватимуть бажання учнів долучитися до цікавого світу фізики й астрономії та реалізувати свої здібності в ході науково-дослідницьких робіт.

Музей космонавтики ім. С.П. Корольова  https://museum-portal.com/ua/museum/s-p-korolev-space-museum