Віртуальні екскурсії

«Музей науки» Малої академії наук України

«Музей науки» Малої академії наук України – це перший державний музей, де заборонено не торкатися експонатів. Ви опиняєтеся в просторі, де в зрозумілій і доступній формі продемонстровані найважливіші наукові здобутки людства, їхні закони та взаємодія. На відвідувачів чекає безліч відкриттів і вражень: від запуску блискавки в котушці Тесли та керування роборукою до можливості побачити власний голос і «пам’ять металів», потрапити всередину гігантської мушлі та в дзеркальний тунель із оптичною ілюзією.

Детальніше ознайомитися з експозицією «Музею науки» можна переглянувши серію роликів про інтерактивні зони – «Що є в Музеї науки?».

https://museum-portal.com/ua/museums

Музейний портал

Проект «Музейний портал» націлений на популяризацію культури, науки та музейної справи. Портал надає інформацію та актуальні новини з музейного життя України та світу та доступ до бази даних з інформацією про музеї зі зручним інтерфейсом користувача. Також на нашому ресурсі Ви зможете знайти унікальні віртуальні тури найкращими музеями України та Світу!

 

https://museums.authenticukraine.com.ua/ua/

Музеї України просто неба

Компанія Google разом із Міністерством культури України створила віртуальний тур музеями України з різних областей. На сайті “Музеї України просто неба” можна здійснити віртуальну подорож, дізнатися більше про народну архітектуру і побут, відчути всю самобутність української культури. 3D-тури всіх музеїв також доступні в режимі Street View на Картах Google. Проект є частиною кампанії “Автентична Україна”.

Віртуальна екскурсія організована трьома мовами – українською, російською та англійською. 360-градусні панорами дозволяють “прогулятися” територією музеїв, зазирнути всередину будинків і подивитися експозиції.

Список музеїв в рамках проекту: Національний музей народної архітектури та побуту України (Пирогів), Музей народної архітектури і побуту у Львові “Шевченківський гай” (Львів), Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини (Переяслав-Хмельницький), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (Ужгород), Центр народознавства “Мамаєва Слобода” (Київ), Запорізька Січ – Національний заповідник “Хортиця” (Запоріжжя), Резиденція Богдана Хмельницького (Чигирин).

ІНТЕРНЕТ-САЙТИ МУЗЕЇВ І КАРТИННИХ ГАЛЕРЕЙ УКРАЇНИ