Воркшопи для тих, хто бажає розвинути мислення та комунікаційні навички

У цей важкий час мільйони людей у світі болісно переживають з нами трагедію, що розгортається в реальному часі, висловлюють свою солідарність з українцями та допомогають усіма можливими шляхами. Серед них багато учителів, які проводять уроки, присвячені Україні для своїх учнів. А є такі, що бажають зустрічатися з українськими дітьми і освітянами, ділитися власним досвідом та знаннями, щоб підтримувати психологічно і морально, та утримувати тонус навчального процесу.

Освітяни-практики з методики “Філософія для дітей” Метью Ліпмана з Італії, США, Ірану, Туреччини, Франції, Південної Кореї, Південно-Африканської Республіки та Румунії запрошують на заняття з розвитку мислення та комунікаційних навичок. Практика філософування має також терапевтичний ефект.

Для учасників це нагода познайомитися зі співвітчизниками із різних куточків України, а також можливість розповісти свої історії іноземцям про себе та Україну.

Заняття стартують з 28 березня 2022 року.

Мова занять: англійська (у кожній групі буде український асистент іноземного модератора, що ситуативно допомагатиме з перекладом у разі потреби)

Зустрічі відбуватимуться онлайн за київським часом на платформі Zoom.

Для участі просимо заповнити реєстраційну форму
На вказані в анкеті електронні пошти буде надіслано адресу зустрічі.
У разі виникнення запитань звертатися за адресою – p4c@man.gov.ua
Фейсбук-сторінка Лабораторії з розвитку критичного мислення НЦ “МАНУ” – https://www.facebook.com/ca.lab.man