Всесвітній конкурс Diamond Challenge for High School Entrepreneurs

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійний фонд ICEPP організовує національний відбір Всесвітнього конкурсу для школярів-старшокласників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs
Для участі в українському етапі конкурсу запрошуються команди (2-5 особи) школярів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл або студентів профільних коледжів/технікумів/училищ до 18 років. В рамках конкурсу, команда може презентувати свій бізнес проект.

Важливі дедлайни Конкурсу:

  • 30 грудня 2018 року – закриття реєстрації команд та подачі письмових проектів англійською мовою;
  • 15 січня 2019 року – оголошення 20 команд фіналістів;
  • 16 січня – 15 лютого 2019 року – менторські та тренінгові заходи для команд фіналістів;
  • 27 – 28 лютого 2019 року – Національний відбір у місті Київ. Визначення команд переможців.

Реєстрація та подача проектів за посиланням http://icepp.org.ua/images/InfoDC2019.pdf . Проект має бути представлений командою від 2 до 5 осіб, хоча б одна з яких вільно володіє англійською мовою.
З правилами участі та вимогами до підготовки проектних робіт можна ознайомитись на інтернет сторінці www.icepp.org.ua (за посиланням http://icepp.org.ua/images/InfoDC2019.pdf).
Контактна особа: керівниця проектів Благодійного Фонду Інститут громадянської освіти та суспільних програм Наталія Шкурка (email: icepp.ngo@gmail.com, тел. 0661750948)

Заявки на участь в конкурсі просимо продублювати на mansekretar@ukr.net з позначкою «Всесвітній конкурс для школярів-старшокласників».