Мистецтво без обмежень

А літо розквітло не тільки маками та волошками, для МАНівців у науковому відділенні мистецтвознавства воно  розквітло  чудернацькими візерунками української вишивки. Саме цій тематиці була присвячена цьогорічна Всеукраїнська літня наукова школа,  у якій в онлайн-режимі взяли участь юні дослідники Київського обласного територіального відділення МАН України. Всього декілька днів творчої натхненної праці – а вражень дуже багато!

З юними науковцями працювали досвідчені талановиті майстри своєї справи:  Пилипа Роман, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри декоративно-прикладного мистецтва Закарпатської академії мистецтв та Серебреннікова Тетяна, завідувачка бібліотеки ім. В. А. Симоненка для дітей.

Учасники літньої школи виконали власні проєкти з дослідження вишивки рідної місцевості, а під час навчальних  практичних занять мали змогу вдосконалити свої вміння і пошуки. Завершенням  такої  копіткої  роботи стало  спільне в онлайн-дебюті виготовлення вишитої закладки.

Віриться, що літо покличе наших юних дослідників до нових пошуків, відкриє безмежний простір краси і натхнення, допоможе відшукати ту стежину в житті, яка приведе їх до успіху.