Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України»: вітаємо переможця

Вітаємо Назара Духана, учня 11 класу Богуславського академічного ліцею №1, який виборов ІІ місце у Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України». Назар успішно представив проєкт «Створення доступного аналізатора монооксиду вуглецю» в секції «Електроніка та приладобудування».

За результатами виставки постерів проєктів призи глядацьких симпатій отримали Шевченко Юрій, учень 11 класу Катюжанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району та Яцук Дарина, учениця 11 класу Ліцею №1 Гостомельської селищної ради Бучанського району. Зазначені конкурсні проєкти були представлені в номінаціях «Технічна творчість та винахідництво» та «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології».

Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» є сучасним майданчиком для презентації науково-технічних розробок та інновацій юних дослідників нашої держави.  Учні Київщини щороку – серед учасників і переможців цього масштабного конкурсу, який проводиться Національним центром “Мала академія наук України”. Сподіваємось, що перші наукові розвідки та здобутки дітей мотивують їх до подальших досліджень і пошуків, переростуть у сучасні стартапи.