Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник» у 2022 році

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник», який відбудеться в режимі онлайн у квітні–травні 2022 року. Організатор заходу – Національний центр «Мала академія наук України».

Змагання пройде в номінаціях «Історик-Юніор», «Астроном-Юніор», «Еколог-Юніор» і «Технік-Юніор». Учасники конкурсу відчують себе дослідниками та долучаться до винахідництва й наукового пошуку незалежно від місця проживання.

Загальні теми для дослідження за номінаціями у 2022 році:

  • «Історик-Юніор» — «Дослідити історію найстарішого об’єкту у вашому місті, селищі тощо»;
  • «Астроном-Юніор» — «Сформулювати проблему за власними спостереженнями зоряного неба або підбором світлин з інтернету та запропонувати вирішення цієї проблеми»;
  • «Еколог-Юніор» — «Вплив екологічних факторів на угруповання та популяції комах техногенних екосистем»;
  • «Технік-Юніор» — «Фізика та техніка — винаходи, цікаві явища та їх пояснення з обов’язковим використанням пластикових пляшок як основного елементу винаходу».

До участі в заході запрошуємо вихованців закладів позашкільної освіти та учнів 7–10 класів закладів загальної середньої освіти. Просимо до 15 квітня надіслати заявку, проєкт у форматі презентації в середовищі Microsoft PowerPoint і тези творчої роботи на електронну скриньку junior.konkurs@gmail.com

Детальніше про конкурс — у положенні.
Вимоги до оформлення тез — за посиланням.
Вимоги до оформлення презентації — тут.