Стань автором екологічного проєкту, опануй основи дистанційного зондування Землі!

Запрошуємо до участі у Всеукраїнський  конкурс екологічних проектів –  «ЕКО-ПОГЛЯД», учасники якого створюють екологічні проєкти, використовуючи дані дистанційного зондування Землі.

Мета конкурсу – популяризувати знання з екології, географії, дистанційного зондування Землі (ДЗЗ) і суміжних галузей науки, підтримати обдарованих дітей та учнівську молодь, залучити їх до науково-дослідницької діяльності в гуртках і секціях наукових відділень Малої академії наук України.

До участі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти і вихованці закладів позашкільної освіти.

Умови і структура конкурсу:

  1. Реєстрація з з 1 грудня 2020 року до 1 лютого 2021 року.
  2. Навчання в онлайн-форматі з 1 грудня 2020 року до 1 березня 2021 року для зареєстрованих учасників проводиться за посиланням. Навчальна програма поєднує курс екології та курс роботи з даними ДЗЗ. Учні, які пройшли навчання, отримають сертифікат.
  3. Конкурс проєктних робіт:
  • проєктні роботи мають бути надіслані на пошту gis_rs@man.gov.ua з 1 грудня 2020 року до 1 березня 2021 року (заочний етап конкурсу);
  • журі Конкурсу розглядає подані учасниками проєктні роботи і визначає учасників II етапу;
  • список учасників ІІ етапу Конкурсу (15 осіб за рейтингом) публікується на сайті НЦ «МАНУ» не пізніше ніж за один місяць до початку проведення ІІ етапу;
  • II етап Конкурсу проводиться у формі захисту проєктних робіт.

Критерії оцінювання проєктних робіт

     Детальна інформація та умови  участі у конкурсі розміщені на сайті http://man.gov.ua/ua/activities/akademiia_copernicus  у розділі Конкурс «Еко-погляд».

      Для зареєстрованих учасників буде проведено онлайн навчання з основ екології та дистанційного зондування Землі.