Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського. Конкурс проводиться для учнів 1–11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти з метою залучення їх до поглибленого вивчення хімії та формування практичних навичок проведення дослідження.

Етапи конкурсу:

  • І етап – відбірковий;
  • ІІ етап – фінальний.

Для участі в конкурсі необхідно:

  • учасникам середньої вікової категорії (учням віком від 6 до 12 років включно) – до 01 лютого 2021 року заповнити онлайн-заявку на сайті www.man.gov.ua за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3KtEI_lldjjr1Cv34JVkYKBb7uZV_2YRujOv3gY_2Bu6Yug/viewform . Після реєстрації учасники отримують інструкції для вирощування кристалів у домашніх умовах під наглядом дорослих. Інструкції та назву речовини, з якої учні роститимуть кристали, буде оприлюднено з 15 до 25 лютого2021 року. Вирощені, відповідно до інструкції кристали, належно упаковані й підписані (прізвище та ім’я учасника, клас, назва закладу освіти, назва міста, ОТГ) надсилаються до 20 березня 2021 року на поштову адресу: м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84а, «Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді». Контактна особа: Соловйова Ірина Василівна, методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», моб. тел. 097-64-28-307.
  • учасникам старшої вікової категорії (учням віком від 13 до 18 років включно) – до 20 березня 2021 року заповнити онлайн заявку за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-mQMH2HmizOlEd3W0Q__tX8PhyhzWD5xQsPcHLnCSfyfR3A/viewform та надіслати тези наукових досліджень на тему: «Кристали – диво природи» українською або англійською мовами на електронну адресу lviv@gmail.com.

Учасники, які не мають змоги переслати вирощені кристали, можуть надіслати відеосюжет або посилання на нього тривалістю до 3 хв про процес вирощування кристалу та кінцевий результат зі своїми коментарями на електронну адресу: crystals.lviv@gmail.com.

Журі конкурсу розглядає подані учасниками середньої вікової категорії кристали та відеосюжети і визначає переможців у таких номінаціях:

  • «Найбільший кристал»;
  • «Найякісніший кристал»;
  • «Найоригінальніший кристал»;
  • «Віртуальний кристал».

Положення та детальна інформація про Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського  міститься на сайті НЦ «Мала академія наук» за посиланням:

http://man.gov.ua/ua/activities/vseukrayinskyy_konkurs_krystaly_2021