Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського.. Конкурс проводиться для учнів 1–11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти з метою залучення їх до поглибленого вивчення хімії та формування практичних навичок проведення дослідження.

Етапи конкурсу:

  • І етап – відбірковий;
  • ІІ етап – фінальний.

Для участі в конкурсі необхідно:

  • учням віком від 6 до 12 років включно – до 01 лютого 2020 року заповнити онлайн-заявку на сайті www.man.gov.ua за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdd8uWVDf5WGXmqLBCD3MgZHYvRcr79PFB9dTHQ0ZH6ja33vg/viewform, щоб отримати набір хімічних реактивів для вирощування кристалів;
  • учням віком від 13 до 18 років включно – до 20 березня 2020 року заповнити он-лайн заявку www.man.gov.ua та надіслати тези наукових досліджень на тему: «Кристали та гаджети» українською або англійською мовами на електронну адресу lviv@gmail.com.

Положення та детальна інформація про Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського  міститься на сайті НЦ «Мала академія наук» за посиланням:

http://man.gov.ua/ua/activities/vseukrayinskyy_konkurs_krystaly_2020