Вирощуй кристали – бери участь у Всеукраїнсьому конкурсі юних дослідників

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського. Конкурс проводиться для здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти віком від 6 до 18 років включно з метою залучення їх до поглибленого вивчення хімії та формування практичних навичок проведення дослідження.

Етапи конкурсу:

  • І етап – відбірковий;
  • ІІ етап – фінальний.

Для участі в конкурсі необхідно:

Вирощені, відповідно до інструкції кристали, належно упаковані й підписані (прізвище та ім’я учасника, клас, назва закладу освіти, назва міста, ОТГ) надсилаються до 25 березня 2022 року на поштову адресу: м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84а, «Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді». Контактна особа: Соловйова Ірина Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», моб. тел. 097-64-28-307

  • учасникам старшої вікової категорії (учням віком від 13 до 18 років включно) – до 20 березня 2021 року заповнити онлайн заявку за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqEz7jrdKXguMUDauPIwOknKiS1-TF8GXIfCESi16y83iabQ/viewform та надіслати тези наукових досліджень на тему: «Кристали в історії та мистецтві» українською або англійською мовами на електронну адресу  mas@man.gov.ua

Журі конкурсу розглядає подані учасниками середньої вікової категорії кристали та відеосюжети і визначає переможців у таких номінаціях:

  • «Найбільший кристал»;
  • «Найякісніший кристал»;
  • «Найоригінальніший кристал»;
  • «Віртуальний кристал».

Положення та детальна інформація про Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського  міститься на сайті НЦ «Мала академія наук» за посиланням:

http://man.gov.ua/ua/activities/vseukrayinskyy_konkurs_krystaly_2022