МАНівець Київщини став призером Міжнародного конкурсу!

Вітаємо МАНівця Київщини Михайла Міняйла, учня 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №18 з перемогою! У фіналі XVII Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, вчителів та  студентів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» юнак виборов III призове місце. Віктор презентував власну поезію «У світлі фар далекосхідного експреса», присвячену депортації кримських татар.

Міжнародний конкурс проведено Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума». Цього року  конкурс проходив у Дніпрі. П’ятдесят фіналістів з усієї України презентували свої роботи онлайн та офлайн.

Вивчення історії Голокосту дає можливість згадати не лише трагедію війни та страждань народів Європи, міжнаціональної ворожнечі, але й героїзм у спротиві насильству, приклади взаємодопомоги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей. Усвідомлення уроків історії має сприяти поширенню в суспільстві ідей гуманізму та толерантності, неприйняття шовіністичної та ксенофобської ідеології, проповіді насильства та тоталітарної ідеології.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [275.52 KB]