Визначено фіналістів Профорієнтаційного бізнес-турніру серед учнівської молоді Київщини

П’ятий рік поспіль у листопаді учні області, як справжні бізнесмени, будують власні підприємства з виготовлення молочної продукції. Звісно, цей процес відбувається онлайн у середовищі потужної української бізнес-симуляції ViAL+ в рамках Профорієнтаційного бізнес-турніру для учнівської молоді Київщини. Таку можливість дітям надають Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» спільно з Компанією інтелектуальних технологій (КІНТ). Турнір проводиться у чотирьох вікових категоріях серед учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти та студентів закладів професійної і професійно-технічної освіти.

До бізнес-змагань цього року долучилося близько 500 учасників,  які протягом місяця створювали власні віртуальні підприємства, налагоджували виробництво різних молочних продуктів. Від того, настільки вдало обрано маркетингову стратегію, темпи нарощення виробництва, залежав успіх юних підприємців.

За підсумками відбіркового туру бізнес-турніру 55 юних підприємців вибороли право боротися за першість у фіналі, який проводиться 25-27 листопада.

Бажаємо успіхів юним бізнесменам у фіналі змагань!