XVII Міжнародна науково-практична конференція «Молодь в умовах нової соціальної перспективи»

Напередодні Дня Європи та Дня науки в Україні директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Минзар Світлана Анатоліївна стала учасником XVII Міжнародної науково-практичної конференції «Молодь в умовах нової соціальної перспективи», що відбулась у Національному авіаційному університеті за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Виступаючи у складі спікерів міжнародної конференції, Світлана Минзар презентувала модель діяльності Київського обласного територіального відділення МАН та окреслила перспективи обдарованої учнівської молоді Київщини в рамках участі в міжнародних проектах МАН України.

У форматі пленарного засідання  конференції відбулося обговорення вкрай актуальних у контексті розвитку нашої держави питань: роль молоді у становленні української національної ідеї, розширення напрямів співпраці з європейськими партнерами, формування національних цінностей у молодого покоління, сучасні виклики у вихованні дітей тощо.

Серед доповідачів та модераторів конференції – відомі науковці, громадські діячі: Давидова Вікторія, радник з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні; Дікова-Фаворська Олена Михайлівна, доктор соціологічних наук, професор, голова ГО «Євроклуб»; Доній Олесь, громадський діяч; Дмитрук Дмитро Анатолійович, кандидат соціологічних наук, с.н.с. відділу моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій  ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України»; Павлова Дарина Михайлівна, кандидат соціологічних наук, доцент, зав. сектором моніторингу та оцінки соціальних проектів ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» тощо.

Такі конференції – це не тільки можливість поділитися досвідом та обговорити важливі проблеми. Це чудова нагода знайти нових партнерів для реалізації спільних цікавих проектів.

15