Ядерна енергетика в запитаннях і відповідях

Питання техногенних наслідків використання ядерної енергії стало темою обговорення для юних МАНівців, які 21 квітня онлайн  зустрілися з Віталієм Побігайлом, кандидатом технічних наук, доцентом кафедри електропостачання Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського». Аудиторія заходу, який проходив у формі «круглого столу», – понад 60 юних дослідників у наукових відділеннях технічних наук, фізики та астрономії  Київського обласного територіального відділення МАН України та учнів-членів МАН секції «Енергозберігаючі технології та ресурсозбереження» з міста Києва.

Науковець розкрив актуальні проблеми боротьби з наслідками використання ядерної енергетики, зокрема, з ядерними відходи, витоком радіації, забрудненням навколишнього середовища, необхідністю створення санітарних зон тощо.

Свою обізнаність щодо ядерної енергетики діти продемонстрували у другій частині заходу, яка пройшла в інтерактивній формі. За  правильні відповіді на запитання учні отримали призи.

До речі, а чи знаєте ви,  в якій  країні  світу найвищий показник виробництва ядерної енергії? Хочете більше дізнатися про цю галузь, долучайтеся до наступної онлайн-зустрічі, яка відбудеться 23 квітня 2021 року о 16.00. Тематика зустрічі – енергозбереження. Долучитися можна за посиланням в Google Meet: https://meet.google.com/sfv-cyyr-qif