Як МАН плекає агентів змін

Представники Київщини взяли участь у Всеукраїнській школі з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін», яка проводилася з березня по листопад 2021 року. Заключний етап заходу відбувся у кінці жовтня. Свої проєкти на заході представляли Катерина Дерій – учениця 11 класу Калинівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Фастівського району та Віталіна Іщенко – учениця 9 класу Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» Чабанівської селищної ради Фастівського району.

Ця школа для активних учнів 8–10-х класів, які мають бажання засновувати і розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади у реаліях українського сьогодення. Навчання у школі сформують в учасників усвідомлення своєї ролі у соціумі, участі та можливостей впливу на його розвиток і поглиблять розуміння понять «громадянське суспільство», «громада», «відповідальна участь». Усі заняття проходять в ігровій та творчій атмосфері із застосуванням неформальних інтерактивних методик «Leaning by doing» з досвідченими тренерами і запрошеними лекторами.

Результатом навчання є реалізований у рідному населеному пункті соціальний, культурно-мистецький проект.

Школа проводиться НЦ «Мала академія наук України» спільно з Центром політичних студій та аналітики «Ейдос», Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», БФ «Діти надії та любові».