Як так, на Марсі?

Космічні відкриття, будова Всесвіту, мандри до інших планет та пошуки на них життя – ці питання протягом століть не давали спокою представникам різних поколінь. Сучасні діти також не раз «запитували» у пошукової системи Google, чи є життя на Марсі?

5 листопада цього року учні Шпитьківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Києво-Святошинської районної державної адміністрації спілкувалися на цю тему з Відьмаченком Анатолієм Петровичем, професором кафедри фізики навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктором фізико-математичних наук, академіком Академії наук вищої школи України. Цього року науковець працюватиме з дітьми школи як керівник гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності (фізика та астрономія)» КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

         Під час роботи наукової студії вчений ознайомив юних дослідників із сучасними проблемами астрономії та астрофізики, досягненнями в галузі космонавтики та зацікавив юних дослідників проблемами освоєння навколоземного простору. Зрозуміло, що живе спілкування з ученим спонукало дітей не тільки до роздумів, а й до вивчення науки асторономії, написання дослідницьких робіт.

Успіхів вам, майбутні дослідники Космосу, у ваших перших і подальших наукових пошуках!