Юна МАНівка Київщини стала переможницею Міжнародного науково-технологічного ярмарку

Пишаємося міжнародними досягненнями юних дослідників Київського обласного територіального відділення МАН! Юлія Мартинова, учениця Калинівського академічного ліцею Калинівської селищної ради Фастівського району виборола III місце на одному з найбільших світових конкурсів науково-дослідницьких проєктів – Міжнародному науково-технологічному ярмарку MOSTRATEC International Science and Technological Fair!  Захід  відбувався з 26 по 28 жовтня онлайн в Ново Гамбурго, Бразилія.

Юлія презентувала проєкт «Покращення продуктивності сонячної електростанції», дослідивши механізми покращення продуктивності стаціонарної СЕС за допомогою спрямування масивів панелей на схід-захід та достатнього перевантаження інвертора. Переглянути презентацію можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ujXwzc2Wugo

Як досягнути такого успіху? Для Юлі шлях до перемоги – це тривала робота над дослідницьким проєктом під науковим супроводом керівників Журавльової Наталії Анатоліївни та Донія Олександра Миколайовича,  перемога у складі команди МАН Київщини на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції «Технологічні процеси та перспективні технології». Процес підготовки до міжнародного конкурсу також став серйозним викликом, адже передбачав презентацію проєкту, запис відео, 5 онлайн сесій англійською мовою.

Вітаємо Юлію Мартинову з неймовірним досягненням! Цей успіх – потужний мотив для реалізації власних ідей і пошуку нових можливостей!